Televizioni Koha
Lajme > Maqedoni > Menduh Thaēi sonte mysafir nė Tv Koha
Menduh Thaçi sonte mysafir në Tv Koha
20 maj-Emisioni do të transmetohet drejtpërdrejt nga stuioja e Televizionit Koha dhe fillon në ora 21.30. Gjatë këtij emisioni do të debatohet për zgjedhjet e fundit lokale në Maqedoni dhe intervista e botuar në gazetën Dnevnik. Na ndiqni.
Menduh Thaēi sonte mysafir nė Tv Koha
Sonte (e Hënë), më 20 maj, mysafir në emisionin Mejdani, në televizionin Koha, është kryetari I partisë Demokratike Shqiptare Menduh Thaçi.

Emisioni do të transmetohet drejtpërdrejt nga stuioja e Televizionit Koha dhe fillon në ora 21.30.

Gjatë këtij emisioni do të debatohet për zgjedhjet e fundit lokale në Maqedoni dhe intervista e botuar në gazetën Dnevnik. Na ndiqni.


Publikuar: 20.05.2013 (10:41), Lexuar: 1988 herė
Komentet
mergimi 89 më datë 20/05/2013 ka shkruajtur:
Menduh ThaÃ& sect;i mbreti i politikes shqipetare ne R e M.
bedri më datë 21/05/2013 ka shkruajtur:
hajt zoti na rujt nga ky .....
muhameti më datë 21/05/2013 ka shkruajtur:
mjer at qe e mallkon populli e jo ai qe mallkon popullin
muharem më datë 22/05/2013 ka shkruajtur:
ti je eroj po von dah kuptojn shipet se jan bashku meh shk.patrihot at qe sillen si tornadat e amr
Adi më datë 22/05/2013 ka shkruajtur:
pse zoti tu ruje nga ki njeri duhet tÃ&la quo; thojsh flm oh Zot xhi eh kemi
Selmani më datë 23/05/2013 ka shkruajtur:
Menduh Tha****esht Patriot Nr.1 edhe Trim por cka te ban i shkreti se Krejt shteti ju ka gjujt ne krie,krejt shpijunat munden te Fitojn ne Maqedonij se i permban UDB.se atine kesoj kuklla si Ali Ahmeti i Duan ma mir te jesh Humbes dhe Faq

Komenti juaj
Ndalohet përdorimi i gjuhës degjenerues dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit.

Copyright © 2015 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio