Home / Lajme / Maqedoni / QEVERIA PARALAJMERON PROJEKTE TE MEDHA GJATE VERES

QEVERIA PARALAJMERON PROJEKTE TE MEDHA GJATE VERES

Qeveria përveç ujsjellsit të Tetovës si projekt më madhor ka edhe projekte të tjera të cilët do të realizohen në të ardhmen, apo më mirë thënë për të cilat projekte ministria për Transport dhe Lidhjeje ka vullnet të mirë për realizimin e të njejtave, këtë e konfirmoi dje zëvendës ministri i transportit Skender Palloshi.

Përvec këtij projekti zëvendës ministri përmendi edhe projektin në fshatin gjermë ku gjatë muajit të ardhshëm pritet të fillojne punët edhe atje, gjë që shum shpesh i shqetëson banorët e fshatit Gjermë..

Periudha e verës pritet të jetë periudhë e realizimit të shum projekteve të cilat do të zgjedhin shum projekte kapitale në qytetin tonë dhe rrethinë.

Gjithashtu lexo

Akomodim falas në Shkup për ndeshjen e Super Kupës Evropiane (FOTO)

Super Kupa Evropiane që do të luhet më 8 gusht në Shkup ndërmjet Real-Madrid dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *