Home / Lajme / Maqedoni / Persona të plagosur në Çair të Shkupit

Persona të plagosur në Çair të Shkupit

1 Qershor – Disa persona janë plagosur gjatë një shkëmbimi të zjarrit e cila ka ndodhur në mëngjes në afërsi të shkollës Dame Gruev, në komunën e Çairit. Informacionet e para nga MPB janë se shkëmbimi me zjarr ka ndodhur rreth orës 9:45 në rrugë Kosta Abrasheviq, ndërmjet dy grupeve deri tani të panjohura. Policia e Shkupit për momentin është duke bërë hetimin në vendngjarje.

Gjithashtu lexo

Grujoski dhe Boshkovski do të parabugosen, Jakimovski do të mbetet pa pasaportat e tij

Portali SDK bën të ditur se të akuzuarit e PSP-së në lëndët ”Fortesa” dhe ”Shënjestra”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *