Home / Lajme / Maqedoni / Gostivar: Ngulfat gruan se e tradhtoi

Gostivar: Ngulfat gruan se e tradhtoi

11 gusht – Tradhtia bashkëshortore shkakton tragjedi në një familje në qytetin e Gostivarit. Mukrem Spahiu (52) në orët e hershme të mëngjesit ka ngulfatur me duar bashkëshorten e tij shkaku se dyshonte në moralin e saj..
Sipas policisë, kryrësi i veprës në mëngjesit e sotëm rreth orës 4:20, vet është paraqitur në polici dhe ka lajmëruar vrasjen e gruas së tij, Sevime Spahiu(42)..
Ekipet e MPB-së kanë filluar hetimet për zbardhjen e plotë të rastit..
Sipas informacioneve të para mësohet se aktin barbar Saliu e kreu, se dyshonte te morali i gruas së vet.

Gjithashtu lexo

S’ka ndalesë për qarkullim në Simnicë, banorët frikësohen nga epidemitë

Nuk ka ndalesë për lëvizje e as masa të përkujdesit drejt fshatit Simnicë të Gostivarit, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *