Home / Lajme / Maqedoni / Një djalë dhe një vajzë mbyten në Liqenin e Ohrit

Një djalë dhe një vajzë mbyten në Liqenin e Ohrit

21 gusht – Një djalë dhe një vajzë në pasditen e sotme janë mbytur në Liqenin e Ohrit në afërsi të plazhit të meshkujve në Strugë..
Sipas informacioneve të para të policisë, Esma Velija(91) dhe Azbi Ismaili (89) që të dy nga Tetova kanë marrë një barkë në afërsi të plazhit të meshkujve në Strugë e cila në një moment është rrotulluar..
Pas përmbysjej së barkës, vajza ka vdekur menjëherë, ndërsa Ismali është dërguar në Spital, ku më vonë ka ndërruar jetë..
Në vendin e ngjarjes mënjëherë shkuan ekipet e MPB për të zbardhur rastin dhe shkaqet e kësaj fatkeqësie.

Gjithashtu lexo

Paraqiten si zyrtarë policor, rrahin dhe plaçkisin të riun nga Shkupi

Mbrëmë rreth orës 21:30 në rrugën “Përzhino” në Shkup, tre persona të panjohur e kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *