Home / Lajme / Maqedoni / Koçanë:Nëna masakron dhe djeg djalin e saj

Koçanë:Nëna masakron dhe djeg djalin e saj

2 tetor – Një nënë nga fshati Orizarë e qytetit Koçani në Maqedoni ka masakruar copë-copë djalin e saj 32 vjeçar dhe më pak e ka djegur..
Sipas informacioneve të para, akti mizor ka ndodhur më 8 shtator dhe fillimisht autorja e krimit kishte deklaruar më 29 shtator se fëmija i saj është i zhdukur..
Në deklaratën e parë autorja e krimit ka deklaruar se djali i saj ishte varur dhe nga ku akt ajo ka filluar që ta coptojë trupin e djalit të saj nga turpi që kishte bërë aktin e varjes..
Sipas versionit policor, nëna fëmijën e saj e kishte goditur me sopatë, më pas e ka coptuar trupin e tij me thikë duke e hedhur më në fund në zjarrë. Ministria e Brendshme tha se po heton në ndriçimin e plotë të kësaj masakre dhe pritet shpalosja e detajeve të reja.

Gjithashtu lexo

Vjedhje në Strugë, hajduti gjen çelësin nën qilim

Një hajdut nga Struga ka vjedhur në një shtëpi, pasi ai e ka hapur derën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *