Home / Lajme / Maqedoni / Plaçkitet një lokal për lojra të fatit në Gostivar

Plaçkitet një lokal për lojra të fatit në Gostivar

Zjarr ka shpërthyer në objektin 209 në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë të enjten mbrëma.Sipas një raporti të policisë së Tetovës, si pasojë e një difekti në njërin nga bojlerët e objektit si pasojë e lidhjes së shkurtë të ngrohësve ka shpërthyer zjarr, por nuk ka patur të lënduar apo viktima.Me intervenimin efikas të sigurimit të universitetit dhe njësisë së zjarrëfikësve zjarri është lokalizuar, njofton policia e Tetovës

Natën mes 24 dhe 25 të këtij muaji persona të panjohur kanë plaçkitur agjencionin Turistik Alba turs në rrugën Strasho pinxhur numër 46 në Tetovë, pronë e N.Z dhe nga brendia kanë marrë dy kompjutorë dhe një ruter.Sipas policisë dëmi I përgjithshëm është diku rreth 1100 euro.
Zjarr ka shpërthyer në objektin 209 në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë të enjten mbrëma.
Sipas një raporti të policisë së Tetovës, si pasojë e një difekti në njërin nga bojlerët e objektit si pasojë e lidhjes së shkurtë të ngrohësve ka shpërthyer zjarr, por nuk ka patur të lënduar apo viktima.

Me intervenimin efikas të sigurimit të universitetit dhe njësisë së zjarrëfikësve zjarri është lokalizuar, njofton policia e Tetovës

Sot në mëngjes dy persona të panjohur kanë plaçkitur në një sallon për lojra në Gostivar në rrugën e Ilindenit në Gostivar.Njëri nga personat e panjohur I ka drejtuar pistoletën dhe është drejtuar kah I punësuari B.GJ 23 nga Gostivari.Sipas policisë personi I maskuar disa herë e ka goditur punëtorin I cili ka arritur të ikë nga objekti.Në ndërkohë njëri nga plaçkitësit ka marrë 130 mijë denarë dhe bashk me tjetrin janë larguar në drejtim të panjohur.Policia punon në zbulimin dhe kapjen e plaçkitësve

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *