Home / Sport / Reali shkarkon trajnerin Schuster! Vjen Juande Ramos

Reali shkarkon trajnerin Schuster! Vjen Juande Ramos

Real Madridi ka bere te ditur se e ka shkarkuar trajnerin Bernd Schuster: ne vend te tij eshte punesuar ish-trajneri i Tottenham Juande Ramos.

Real Madridi ka bere te ditur se e ka shkarkuar trajnerin Bernd Schuster: ne vend te tij eshte punesuar ish-trajneri i Tottenham Juande Ramos. Merengesat vendosen ta ndryshojne trajnerin pak dite perpara ndeshjes se madhe ne kampionat ndaj Barcelones, pas kundershtimeve te ashpra ndaj trajnerit gjerman. Ramos, 54-vjec, ka drejtuar ne Spanje Betisin, Espanjolin, Malagen dhe Seviljen, perpara se te transferohej ne Angli, dhe tani te Reali.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *