Home / Lajme / Botë / Jenifer Lopez: Divorci nuk ёshtё zgjidhje

Jenifer Lopez: Divorci nuk ёshtё zgjidhje

Thashethemet pёr divorc tё dyshes filluan nё dhjetorin e kaluar pasi dyshja e famshme, qё lindi binjakët Max dhe Emme nё shkurt, u vërejtën nё njё varg paraqitjesh publike pa unazat e martesës.

Nju-Jork, 15 janar – Jennifer Lopez edhe njёherё ka hedhur poshtë raportet se ajo do tё ndahet nga burri i saj Marc Anthony, duke thёnё se fundi i martesës “nuk ёshtё njё opsion”

Thashethemet pёr divorc tё dyshes filluan nё dhjetorin e kaluar pasi dyshja e famshme, qё lindi binjakët Max dhe Emme nё shkurt, u vërejtën nё njё varg paraqitjesh publike pa unazat e martesës.

Por, Lopez, 39-vjeçare, thotë se ata nuk janё duke menduar divorcin dhe se dëshiron qё ajo dhe Marc tё mbeten tё lidhur me njёri-tjetrin.

“Çdo herё qё nuk mbaj unazё, njerëzit mendojnë se jam divorcuar. Divorci nuk ёshtё dhe kurrë nuk ka qenё, njё opsion”, ka thёnё Lopez.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *