Home / Lajme / Maqedoni / Pesë policë janë lënduar gjatë përmbysjes së xhipit policor

Pesë policë janë lënduar gjatë përmbysjes së xhipit policor

Policët, të cilët kanë qenë në detyrë pune, siç njoftojnë nga MBP-ja, me automjetin “lendrover difender” kanë goditur në bazamentin e trotuarit dhe janë përmbysur

Shkup, 20 janar (MIA) – Pesë policë, pjesëtarrë të “tigrave policor”, janë lënduar në një aksident rrugor që ka ndodhur sot paradite rreth orës 10 në dalje të Shkupit për në Tetovë, në afërsi të pompës së benzinës “Shtatë vëllezërit”.

Policët, të cilët kanë qenë në detyrë pune, siç njoftojnë nga MBP-ja, me automjetin “lendrover difender” kanë goditur në bazamentin e trotuarit dhe janë përmbysur.

Të lënduarit urgjentisht janë dërguar në Qendrën emergjente në Shkup

Gjithashtu lexo

A do ta hanë vallë shqiptarët edhe kësaj radhe sapunin për djathë?

Shpëtim Pollozhani për  gazetën Lajm është deklaruar për organizimin e zgjedhjeve lokale, që priten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *