Home / Sport / Adriano: ‘Nuk kam vullnet për futboll’

Adriano: ‘Nuk kam vullnet për futboll’

Futbollisti brazilian Adriano edhe një herë ka deklaruar se për momentin shumë pak mendon për futbollin dhe në një të ardhme të afërt nuk mendon të kthehet të meret me këtë sport.

Sulmuesi brazilian Adriano, me gjasë i dha fund sagës së tij Inter. Pas asaj që të mërkurën flitej se klubi dhe lojtari do të shkëpusin kontratën, Adriano me fjalë të veta vetëm e konfirmojë një gjë të tillë. “Nuk kam vullnet për asgjë. Nuk me intereson futbolli dhe dua të largohem nga të gjitha “, ka dërguar një porosi shumë të ftoftë dhe brengosëse Imperatori brazilian.. Ai dhe menaxheri i tij Gilmaro Rinaldi kanë vendosur kështu në mënyrë që Adriano të relaksohet dhe të pushojë për aq sa është e mundur dhe pas kësaj ai do të vendosë nëse do të vazhdojë karrierën e tij apo jo?

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *