Home / Sport / Almunia pauzon tre jave

Almunia pauzon tre jave

Portieri i Arsenalit pesoi lendim ne ndeshjen e pare te cerek-finales se Liges se Kampioneve perballe Vilarealit.

Per shkak te lendimit te cilin e pesoi ne ndeshjen me Vilarealin, portieri i Arsenalit Manuel Almunia do te duhet te pauzoje ne tre javet e ardheshme. Lajmi eshte publikuar nga rradhet e Arsenalit.

Menaxherin i Arsenalit Arsen Venger javet e fundit e brengos fakti per numrin e madh te futbollisteve te lenduar. Megjithate lajmi per mungesen e Almunias, sa do pak e zbut fakti se sulmuesit van Persi dhe Eduardo kane sanuar lendimet dhe jane kthyer ne skuader.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *