Home / Sport / Guardiola: Ende nuk ka përfunduar asgjë

Guardiola: Ende nuk ka përfunduar asgjë

Trajneri i Barcelones eshte i kenaqur me fitoren e larte perballe Bayernit, por kerkone qe futbollistet e tij te mbeten me kembe ne toke, pasi qe sipas tij Bayerni eshte skuader teper cilesore dhe ne ndeshjen e kthimit do te tentoje te kompensoje disavantazhin e larte nga pare

I lumtur po gjithnjë i matur trajneri i Barcelonës Pep Guardiola, i cili u përjashtua për shkak të reagimeve ndaj gjyqtarit, mendon se ende nuk ka përfunduar asgjë pavarësisht rezultatit të thellë. “Vërtet nuk është dashur të sillem ashtu që të me përjashtojnë, por isha i hidhëruar, sepse atë penalti edhe verbri do ta kishte parë”, ka thënë Guardiola, për të vazhduar: : Bauyreni është skuadër e madhe dhe mund të bëjë befasi. Në Allianz Arena, na duhet një gol dhe mendoj se mund ta arrijmë, ndërsa bavarezëve u duhen shumë të shënojnë për të shkuar tutje “, ka përfunduar Guardiola.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *