Home / Sport / Shkendija merr nje pike kunder Miravcit, Teteksi deklasoi Bellasicen

Shkendija merr nje pike kunder Miravcit, Teteksi deklasoi Bellasicen

Shkendija e Tetoves edhe perkunder faktit se ne takimin me Miravcin udhetoi me ambicie per te fituar tri piket, ne fund u desh qe te pajtohen vetem me nje, pasi qe barazuan pa gola

KF Shkendija nuk mundi te shkoje pertej barazimit pa gola ne perballjen me Miravcin. “Kuq e zinjte” paralajmeruan se do te kerkojne tri pike nga ky duel, por pas 90-te minutave loje nuk arriten te gjejne rrugen e golit dhe u desh qe te pajtohen me ndarjen e pikeve. Nga tabori i Shkendijes shprehen te kenaqur me mikepritjen e vendaseve, mirepo mendojne se kane mundur te marin me shume nga ky takim.

Teteksi ne Tetove me rezultat 2:0 mundi Bellasicen duke rritur diferencen ne pike para Shkendijes.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *