Home / Sport / Bajerni mohon transferimin e Riberise tek Celsi

Bajerni mohon transferimin e Riberise tek Celsi

Bajerni i Mynihut mohon të gjitha spekulimet e fundit për një marrëveshje me Çelsin për futbollistin Frank Riberi. Mediat angleze publikuan se londinezët kanë arritur një marrëveshje prej 50 milionë eurosh me klubin bavarez.

Por, përfaqësuesit e Bajernit kanë hedhur poshtë gjithçka. Rrjeti BBC citon një zyrtar bavarez, i cili deklaron: “Reberi ka një kontratë deri në vitin 2011 dhe ne dëshirojmë t’ia zgjatim atë”.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *