Home / Sport / Etoo: Gjesti i John Terryt eshte per te pershendetur

Etoo: Gjesti i John Terryt eshte per te pershendetur

Sulmuesi i Barcelonës, Samuel Eto’o, ka përshëndetur gjestin e kapitenit të Chelseat, John Terry, i cili pas fundit të ndeshjes së të mërkurës, është futur në zhveshtoren e spanjollëve dhe ua ka uruar kualifikimin.

Pas fundit të ndeshjes, lojtarët e Barcelonës festuan kualifikimin për në finalen e Ligës së Kampionëve, ndërsa Drogba dhe Ballack u fjalosën me gjyqtarin kryesor, për shkak të disa gabimeve të cilat i bëri norvegjezi.

“Dëshiroj ta potencoj gjestin e mirë të John Terryt, i cili pas fundit të ndeshjes, hyri në zhveshtore dhe na befasoi të gjithëve, pasi na dha dorën gjithë lojtarëve. Gjithkush dëshiron të shohë diçka të tillë“, ka thënë Eto’o.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *