Home / Lajme / Maqedoni / Rihet një 15 vjeçar nga Tetova

Rihet një 15 vjeçar nga Tetova

Sipas rrëfimit të tij, njofton policia e Tetovës, pasditen e 13 majit, rreth orës 17 e 30 minuta në afërsi të magazinës “Boki” 15 vjeçari pasi që ka zbritur nga biçikleta e tij, afër tij është ndalur një furgon i tipit “Ford” pa targa.Në furgon sipas tij, kanë qenë tre persona të ponjohur të cilët me dhunë e kanë futur brenda në furgon dhe e kanë maltretuar duke rahur në kokë dhe kurriz.

Tetovë, 15 maj-Një 15 vjeçar nga Tetova të enjten mbrëma rreth orës 22 e 30 minuta është dërguar dhe mbajtur për shërim në spitalin klinik të Tetovës me lëndime në kokë dhe në trup.

Sipas rrëfimit të tij, njofton policia e Tetovës, pasditen e 13 majit, rreth orës 17 e 30 minuta në afërsi të magazinës “Boki” 15 vjeçari pasi që ka zbritur nga biçikleta e tij, afër tij është ndalur një furgon i tipit “Ford” pa targa.Në furgon sipas tij, kanë qenë tre persona të ponjohur të cilët me dhunë e kanë futur brenda në furgon dhe e kanë maltretuar duke rahur në kokë dhe kurriz.

Sipas policisë, personat e panjohur diku rreth orës 21 e 30 minuta fëmijën e kanë sjellur afër shtëpisë së tij, e kanë lënë në rrugë dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.Ai më pas është gjetur nga fqinjtë dhe është dërguar në spitalin klinik të Tetovës

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *