Home / Lajme / Maqedoni / Aksidentohet një plakë në qendër të qytetit

Aksidentohet një plakë në qendër të qytetit

Sipas informacioneve jozyrtare 72 vjeçarja me iniciale S.G pas aksidentit mënjëherë është dërguar në klinikat e Shkupit, për shkak të lëndimeve serioze.Aksidenti ka ndodhur në afërsi të qendrës për kulturë në Tetovës.

Tetovë, 23 qershor-Sot rreth orës 10 e 15 minuta, automjet ngarkues Mercedes me targa të Tetovës, I drejtuar nga 60 vjeçari A.K nga Reçica e Vogël, me rrotat e pasme ka goditur një këmbësore.

Sipas informacioneve jozyrtare 72 vjeçarja me iniciale S.G pas aksidentit mënjëherë është dërguar në klinikat e Shkupit, për shkak të lëndimeve serioze.Aksidenti ka ndodhur në afërsi të qendrës për kulturë në Tetovës.

Policia punon në ndriçimin e këtij aksidenti.Ndryshe, në aksidentet e sivjetshme, duke përfshirë edhe fundin e muajit të kaluar, janë lënduar 20 këmbësorë, prej të cilëve 6 me lëndime serioze, 14 me lëndime të lehta, si dhe 11 drejtues të biçikletave.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *