Home / Lajme / Maqedoni / Kronika e zezë

Kronika e zezë

65 vjecari N.R nga fshati Kallnik, ka njoftuar policinë se dje mbrëma rreth orës 22, 30 minuta duke luajtur në një kazino në Tetovë është sulmuar nga tre punonjës fizikisht, duke I shkaktuar atij lëndime në kokë dhe në në trup.Më pas tre punonjësit janë identifikuar dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

Mbrëmë rreth orës 21 e 35 minuta n Bulevardin Goce Dellcev, në Gostivar, kundrejt ish restoran Mavrova, motoçikletë Daelin Daustar me targa të Gostivarit I drejtuar nga 15 vjecari E.B ka goditur 15 vjecaren F.J e cila ka qenë duke e kaluar rrugën.
Nga goditja F.J ka marrë lëndime serioze dhe pas marrjes së ndihmës së parë është transferuar në klinikat e Shkupit, kurse me lëndime ka përfunduar edhe vozitësi, kumtoi policia e cila ka bërë hetim në vendngjarje.

65 vjecari N.R nga fshati Kallnik, ka njoftuar policinë se dje mbrëma rreth orës 22, 30 minuta duke luajtur në një kazino në Tetovë është sulmuar nga tre punonjës fizikisht, duke I shkaktuar atij lëndime në kokë dhe në në trup.

Më pas tre punonjësit janë identifikuar dhe punohet në zbardhjen e plotë të rastit.Dje rreth orës 8 e 30 minuta në qendrën urgjente në Gostivar është sjellur 28 vjeçarja K.Xh nga fshati Reçan e cila ka konsumuar një sasi të konsiderueshme të tabletave Leksilium.

Sipas policisë pas dhënies së ndihmës së parë ajo është lëshuar për kurim shtëpiak.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *