Home / Sport / Mançester Siti shumë pranë Eto-s

Mançester Siti shumë pranë Eto-s

Sipas lajmeve që vijnë nga Spanja, Eto është shumë pranë kalimit në radhët e Mançester Sitit.

Sipas asaj çka bën të ditur gazeta spanjolle “El Mundo Deportivo”, Mançester Siti ka ngritur në 30 milionë euro ofertën për sulmuesin kamerunas Samuel Eto.

Duket se sulmuesi i kampionëve të Spanjës dhe Evropës po bindet çdo ditë e më shumë për një kalim në radhët e Sitit duke qenë se ata janë edhe ekipi që i ofrojnë më shumë para.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *