Home / Lajme / Botë / Martohet çifti i infektuar me gripin e derrit

Martohet çifti i infektuar me gripin e derrit

Maskat kirurgjike nuk kanë qenë detaji i vetëm i pazakontë në dasmë. Dorëzat kirurgjike gjithashtu e kanë plotësuar përjetimin, e krejt kjo për faktin se çifti i ri martesor vetëm 48 orë para fillimit të ceremonisë së martesës e ka kuptuar se janë të infektuar me gripin e derrave, shkruan agjencia e lajmeve AP. Pasi që ka qenë tepër vonë që dasma të shtyhet, çifti 26-vjeçar ka vendosur ta bëj atë me disa masa mbrojtjeje.

Nusja po mbante fustanin e nusërisë dhe një maskë të bardhë mbi fytyrë, dhëndri kishte një kostum solemn, dhe ai me maskë. Ka qenë ditë interesante të dielën në Chicago kur është kurorëzuar çifti i infektuar me gripin e derrave.

Maskat kirurgjike nuk kanë qenë detaji i vetëm i pazakontë në dasmë. Dorëzat kirurgjike gjithashtu e kanë plotësuar përjetimin, e krejt kjo për faktin se çifti i ri martesor vetëm 48 orë para fillimit të ceremonisë së martesës e ka kuptuar se janë të infektuar me gripin e derrave, shkruan agjencia e lajmeve AP. Pasi që ka qenë tepër vonë që dasma të shtyhet, çifti 26-vjeçar ka vendosur ta bëj atë me disa masa mbrojtjeje.

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *