Home / Sport / Alonso: Kalimi im te Ferrari është trillim

Alonso: Kalimi im te Ferrari është trillim

Fernando Alonso përgënjeshtron zërat e fundit që flasin për një kalim të mundshëm të tij te skuteria e Ferrarit.

Alonso dhe “kokëkuqja” janë shumë larg, dhe këtë e deklaron vetë piloti spanjoll. “Nuk kam pasur asnjë kontakt me Ferrarin, dhe të gjitha çfarë thuhen janë thashetheme. U bënë 4-5 vjet që dëgjoj të njëjtat gjëra dhe e përsëris që janë vetëm zëra”, thekson Fernando Alonso.

Dëshira e vetme e Alonsos në këto momente është të ketë një makinë të shpejtë për të arritur tek fitorja që i mungon prej kohësh.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *