Home / Sport / Arshavin ëndërron Barcelonën

Arshavin ëndërron Barcelonën

Mesfushori ofanziv rus i Arsenal i ka thënë tabloidit britanik The Sun, se do të dëshironte të transferohej në klubin katalunas.

“Nëse do të ishte mundësia që të shkoja të luaja në Barça, do të isha me të vërtet i lumtur”, ka thënë Arshavin i cili në janar të këtij viti u transferua nga Zenit Saint Petersburg te Revolveristët. Ndërkohë, Gunners e kanë shitur mbrojtësin e ri Abu Ogogo në ekipin Dagenham&Redbridge.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *