Home / Sport / Barcelona: Kemi blerë Maxwellin

Barcelona: Kemi blerë Maxwellin

Interi dhe Barcelona kanë arritur në princip marrëveshjen për transferimin e lojtarit brazilian Maxwell në blaugrana për një shumë prej 4.5 milinë euro.

Lajmin e ka bërë publik sajti zyrtar i ekipit katalanas, ndërsa tashmë pritet edhe zyrtarizimi nga ana e Interit.

Në Los Angeles, ku Maxwell është grumbulluar me Interin, ka zhvilluar normalisht stërvitjen. Sikundërse mësohet ai mund të niset menjëherë drejt Spanjës për të hedhur firmën në kontratën e tij të re.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *