Home / Sport / Barcelona kërkon me ngulm Fabregasin

Barcelona kërkon me ngulm Fabregasin

Pasi ka kaluar më shumë se një muaj nga nisja e merkaton verore, Barcelona po mendon seriozisht për blerjen e parë.

Sipas anglezes “Daily Mail” objektivi i parë i Barçës është Fabregas, për të cilin katalanasit mendojnë të ofrojnë edhe lojtarë të vlefshëm për Vengerin që të ulë kërkesën prej 46 milionë eurosh për mesfushorin. Guardiola është i gatshëm të sakrifikojë Hleb dhe Gudjohnsen, të dy lojtarë që kanë luajtur më parë në kampionatin anglez.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *