Home / Sport / City: Terry, Toure dhe Lescott!

City: Terry, Toure dhe Lescott!

Miliarderët arabë të Manchester City janë të vendosur që të ndërtojë një skuadër e cila do tu sigurojë një vend në Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm.

“The Times” shkruan se deri në fund të gushtit, ‘pasanikët’ planifikojnë blerjen e John Terry (Chelsea), Kolo Toure (Arsenal) dhe Joleon Lescott (Everton).

City planifikon të shpenzojë afro 115milionë euro për të transferuar këta lojtarë.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *