Home / Sport / Eto’o-Inter, çështje orësh

Eto’o-Inter, çështje orësh

Eto’o-Inter, janë orë deçizive. Takimi mes prokuratorit të sulmuesit kamerunas, Jose Maria Mesalles dhe drejtuesve të Interit është përmbyllur me arritjen e një marrëveshjeje për pagën e lojtari edhe pse firma aq e pritur nuk është hedhur ende.

Tani Mesalles ndodhet në Barcelonë për të marrë OK e klubit katalanas. Kështu që veshja zikaltër e një prej sulmuesve më të mirë në dhjetëvjeçarin e fundit është çështje orësh.

Ndërkohë janë konfirmuar detajet e operacionit më të madh veror të merkatos. Ibrahimovic do të zbarkojë në Barcelonë për 50 milionë euro, Eto’o dhe huazimin e Alexander Hleb. Një marrëveshje shumë e vlefshme për Massimo Morattin.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *