Home / Sport / Gerrard shpallet i pafajshëm nga Gjykata

Gerrard shpallet i pafajshëm nga Gjykata

Seanca nisi mes lotëve e ndjesës, porse përfundoi me një gëzim të papërshkrueshëm për Stiven Gerrard.

Asi i Liverpoolit dhe kombëtares angleze ishte i akuzuar sepse kishte sulmuar një person gjatë një zënke në një pub.

Gjykata e Apelit në Liverpool i dha sot Gerrardit pafajësinë.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *