Home / Sport / Interi e gjeti liderin: Lucio!

Interi e gjeti liderin: Lucio!

Interi humbi Zlatan Ibrahimovicin, por fitoi Samuel Eto’o. Por përveç aspektit sulmues zikaltrit me blerjen e brazilianit Lucio kanë blinduar edhe mbrojtjen.

Pikërisht braziliani deklaroi për mediat italiane se ”gjatë stërvitjeve po përpiqet që të kuptojë idetë e lojës të Mourinhos”.

“Unë do të përshtatem për çdo mënyrë loje. Mendoj se një ditë do të bëhem lider i kësaj skuadre”, u shpreh i sigurt Lucio.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *