Home / Sport / Mançester Junaited pranë holandezit Huntelar

Mançester Junaited pranë holandezit Huntelar

Mediat angleze raportojnë se Mançester Junaited ndodhet më pranë marrëveshjes me holandezin e Realit, Klas-Jan Huntelar.

“The Sun” shkruan se kampionët e Anglisë janë më pranë sulmuesit 26-vjeçar, për shkak se klubi i Milanit është përqendruar më shumë tek braziliani Luis Fabiano.

Huntelar është vënë listën e “zezë” të teknikut Huande Ramos për t’u larguar nga Reali së bashku me bashkëpatriotët e tij, Drenthe dhe Shnajder.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *