Home / Sport / Marrëveshje për Eto’o-n mund të arrihet sot

Marrëveshje për Eto’o-n mund të arrihet sot

Eto’o mund të kalojë tek Interi, ndërsa marrëveshja mund të arrihet gjatë ditës së sotme.

“Të enjten do të vazhdojmë bisedimet dhe mendoj se do të arrijmë në një marrëveshje me Interin, edhe pse nuk do të ketë një firmosje”, ka deklaruar përfaqësuesi ligjor i Eto’o. “Janë probleme të tjera”, theksoi Mesalles, duke iu përgjigjur pyetjes se si kanë ecur bisedimet për largimin nga Barcelona.

Megjithatë, një zëdhënës i Barcelonës ka deklaruar se klubi nuk do të paguajë asgjë më shumë nga ç’është programuar për largimin e Eto’o-s.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *