Home / Sport / Massa zgjohet nga koma; tani në gjendje të mirë

Massa zgjohet nga koma; tani në gjendje të mirë

Piloti i Ferrarit Felipe Massa është zgjuar nga koma dhe tashmë është në gjendje të mirë shëndetësore.

Në Budapest ka mburritur edhe familja e tij, të cilëve u është komunikuar se Massa do tu nënshtrohet edhe disa analizave.

Braziliani pësoi ditën e djeshme një aksident të frikshëm gjatë provave për Çmimin e Madh të Hungarisë në Formula 1.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *