Home / Sport / Onyewu, emocione kuqezi

Onyewu, emocione kuqezi

I lumtur, emocionuar dhe i ndërgjegjshëm për vëshirësitë që do ti duhet të përballojë. Kështu u prezantua në konferencën e parë për shtyp si lojtar i Milanit, Oguchi Onyewu.

“Ka qenë një gëzim i madh në momentin kur më komunikuan se do të luaj për Milanin. E njoh mirë Serinë A dhe e konsideroj si një kampionat shumë kompetitiv. Dua të ndihmoj sa më shumë shokët e skuadrës”, u shpreh amerikani.

Për cfarë mund të afermohet te kuqezinjtë? Onyewu nuk ka dyshime. “Dua ta ndihmoj mbrojtjen e Milanit në lojën në ajër”.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *