Home / Sport / Për një ofertë të majme e shesim edhe Benzeman

Për një ofertë të majme e shesim edhe Benzeman

Karim Benzema mund të largohet nga Lioni nëse skuadrës franceze i vjen një ofertë e majme. Deklarata është lëshuar nga tekniku i ekipit francez, Claude Puel.

“Është një lojtar me cilësi të mrekullueshme, por duhet të hedhim sytë edhe nga financat e klubit. Nëse Karimi do të shprehë dëshirën për tu larguar në ndonjë klub tjetër dhe do të vinte oferta e duhur, atëherë do ta vlerësonim seriozisht”, është shprehur Puel.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *