Home / Sport / Reali kërkon mbrojtës; në shënjestër Juan

Reali kërkon mbrojtës; në shënjestër Juan

Reali i Madridit pasi ka blerë nga Valencia mbrojtësin Albiol është në kërkim të emrave të rinj në vijën e mbrojtjes.

Sipas mediave italiane dhe atyre iberike në shënjestrën e klubit mbretëror është mbrojtësi i Romës, Juan.

Braziliani nuk ka aspak marrëdhënie të mira me teknikun e tij, Luciano Spalleti dhe mendohet se për një shifër rreth 16 milionë euro, romanët do ti ndiznin “dritën jeshile” një transferimi të tij në Spanjë.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *