Home / Sport / Torres: Unë golshënues më i mirë në Premier League

Torres: Unë golshënues më i mirë në Premier League

Sulmuesi i Liverpoolit Fernando Torres u ka premtuar tifozëve të “Reds”-ave se në sezonin e ardhshëm do të jetë në një formë të mrekullueshme dhe do të shënojë gola pafund.

“El Nino” mendon se do të shpallet golashënuesi më i mirë në Premier League dhe është shprehur se këtë do ta bëjë vetëm nëpermjet lojës unike të skuadrës së tij.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *