Home / Sport / Alberto Aquilani tek Liverpooli?

Alberto Aquilani tek Liverpooli?

Skuadra e Premier Liga e Liverpool do të ketë së shpejti në skuadër edhe mesfushorin e Romës Alberto Aquilani.

E përditshmja italiane “Il Messaggero” njofton se italiani është pajtuar që të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare me Redsat, ndërsa do të fitojë katër milionë euro për sezon. Gjithsesi, më përpara duhet të nënshkruhet një marrëveshje midis Romës dhe Liverpoolit.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *