Home / Sport / Debuton Kaka, Ronaldo sërish shënon

Debuton Kaka, Ronaldo sërish shënon

Reali me të vertetë galaktik në miqësoren e radhës luajtur në Toronto. “Los Blancos” me Kaka, Xabi Alonso dhe Albiol në ndeshjen e tyre debutuese treguar një përmirësim drastik me ndeshjet paraardhëse.

Raul vazhdon të jetë një sulmues rrace duke vënë firmën e tij në dy nga golat e shënuar. Pas golit të shënuar me penallti ndaj Juves, Cristiano Ronaldo bën menjëherë bis.

Golat e tjerë për skuadrën e Pellegrinit u shënuan nga Benzema dhe Arjen Robben.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *