Home / Sport / Eto: Fiton Interi, por unë nuk shënoj

Eto: Fiton Interi, por unë nuk shënoj

Sulmuesi kamerunas i Interit, Samuel Eto, është i bindur se skuadra e tij do të dalë fituese nga përballja e të shtunës mbrëma kundër Milanit.

“Shpresoj që në derbi të luhet një ndeshje e bukur dhe t’u ofrojë kënaqësi tifozëve. Me gjithë respektin që kam për Milanin, ne do të fitojmë”.

“Nuk mendoj se do të shënoj, por mund të them se Interi do të mposhtë Milanin”,- ka thënë kamerunasi për “La gazzetta dello sport”.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *