Home / Sport / Gerrard: Optimist për sezonin e ri

Gerrard: Optimist për sezonin e ri

Kapiteni i Liverpoolit Steven Gerrard mendon se ndeshjet e para në kampionat luajnë një rol të rëndësishëm në zhvillimin e mëtejshëm të sezonit.

“Ne luajmë ndeshjen hapëse kundër Tottenhamit, duhet të fillojmë fuqishëmpasi ndeshjet e para janë të vlefshme për ecurinë e kampionatit. Mendoj se jemi një skuadër e përbërë mirë dhe jam optimist për sezonin e ri”, theksoi Gerrard për mediat e ishullit.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *