Home / Sport / Kina kundër Interit dhe Lacios: Të paedukatë!

Kina kundër Interit dhe Lacios: Të paedukatë!

Superkupa Italiane mund të ketë qenë vërtet një sukses mediatik, por duket se Interi dhe Lazio nuk kanë lënë një kujtim të bukur pas.

Sipas njërit prej shoqëruesëve lojtarët e Interit dhe Lacion “janë sjellë si turistë luksi që nuk kanë as minimumin e respektit për njëri-tjetrin”.

“Vetëm për verë shpenzuan 7 mijë euro”, shprehet Wang Bo.

Në kritikën vendase zunë vend edhe fjalët e Mourinhos që i cilësoi si të paaftë gazetarët kinezë.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *