Home / Sport / Milan i bindur se do të sigurojë shërbimet e Beckhamit

Milan i bindur se do të sigurojë shërbimet e Beckhamit

Klubi italian Milan është i bindur se do të arrijë të fitojë garën për të marrë shërbimet e mesfushorit të Los Angeles Galaxy, David Beckham.

Sipas Gazzetta dello Sport, Milani është duke kryesuar garën ndaj Chelseat dhe Tottenhamit për të huazuar Beckham në afatin kalimtar të janarit.

Në fakt drejtuesit e Milanit supozojnë se tashmë kanë siguruar një marrëveshje me menaxhmentin e Bekcham. Ndërkohë, Milani është duke synuar edhe mbrojtësin e majtë të Real Madridit, Royston Drenthe.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *