Home / Sport / Milani humbet miqësoren, Leonardo: Po e gjejmë veten

Milani humbet miqësoren, Leonardo: Po e gjejmë veten

Milani u mposht dje në mbrëmje nga Benfica 6:5 pas gjuajtjeve të penalltive, ndërsa për trajnerin Leonardo kjo disfatë nuk do të thotë asgjë.

“Unë pashë një Milan më të freskuar dhe mund të pohoj se jam i kënaqur me rikthimin e lojës në pjesën e dytë. Sa për Paton dhe Ronaldinhon mendoj se duhet të punojnë më shumë. Dita ditës Milani po e gjen vetën dhe kjo është shumë me rëndësi”, deklaroi Leonardo.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *