Home / Sport / Moratti: Po ndjekim Van der Vaartin

Moratti: Po ndjekim Van der Vaartin

Presidenti i Interit Massimo Moratti ka konfirmuar interesimin e skuadrës së tij për të marë shërbimet e mesfushorit të Real Madridit Rafael Van der Vaart.

“Mourinho më ka thënë që i duhet një mesfushor sulmues. Van der Vaart është njëri nga emrat dhe unë do të shikoj mundësitë për ta afruar në Milano”, u shpreh Moratti për mediat Italiane.

Nën shënjestrën e Interit janë edhe holandezi tjetër Sneijder si dhe portugezi Deco.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *