Home / Sport / Owen i lumtur që shënoj gol

Owen i lumtur që shënoj gol

Sulmuesi anglez Michael Owen është i tronditur që e ka filluar konton e shënimit të golave me Manchester United, në fitoren 5-0 ndaj Wiganit.

Michael Owen është tejet i lumtur që ka shënuar gol për Manchester United si mysafirë në përballje me Wiganin. Sulmuesi anglez me golin që ka shënuar dhe në fitoren 5:0 të arritur këtë javë mendon se do të vazhdojë së bashku me skuadrën e tij drejtë rezultateve të shkëlqyeshme. “Shënova nga rasti më i vështirë që pata. Kisha dy raste kundër Burnleyt dhe një kundër Birminghamit, por ky ishte rasti i katërt i vërtetë që pata. Sigurisht ishte ndjenjë e mirë të shënosh. Kam shënuar disa në para-kampionat, por nuk është sikur ta bësh atë në ndeshjet konkurruese” tha Owen.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *