Home / Sport / Robben “ngatërron” Madridin

Robben “ngatërron” Madridin

Arjen Robben është shëndrruar në një çështje të komplikuar tek drejtuesit e Real Madridit.

Presidenti i Los Merengues, Florentino Perez nuk dëshiron që Arjen Robben të jetë në skuadrën e tij dhe kërkon me ngulm shitjen e tij, kurse drejtori sportiv Jorge Valdano dëshiron që Robben të qëndrojë.

Holandezi tashmë është shëndrruar në “mollë sherri” tek skuadra e Real Madridit, ndërsa madrilenët po përpiqen të zbrazin stolin e tyre me shumë lojtarë “të panevojshëm”.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *