Home / Sport / Silvinjo kalon tek Mançester Siti

Silvinjo kalon tek Mançester Siti

Mbrojtësi brazilian ka nënshkruar një kontratë njëvjeçare me klubin anglez.

Vetë ekipi i Premier Ligës ka zbuluar se ish-mbrojtësi 35-vjeçar i Barcelonës do të mbulojë mbrojtësin e majtë anglez, Uein Brixh në pozicionin e tij.

Mançester Siti ka bërë një merkato të fuqishme këtë verë, duke afruar lojtarë me emër, si Tevez, Santa Kruz, Ture dhe Adebajor. Po ashtu, pritet të vijë nga Evertoni edhe mbrojtësi anglez Zholeon Leskot.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *