Home / Sport / Van der Vaart tek Interi … gratis

Van der Vaart tek Interi … gratis

Ky është lajmi sensacional që vjen nga Spanja.

Sipas avokatit të FIFpro Wil Van Megen, i intervistuar nga AS, holandezi mund të largohet nga Reali i Madridit me kosto zero pasi “madrilenët i kanë dhenë numrin e tij te fanellës një lojtari tjetër duke mos zbatuar kështu kontratën”.

Ndërkohë, i dëshiruari tjetër i Mourinhos, Sneijder, ka afirmuar: “Nuk do të lëviz nga Reali pasi kam besimin e teknikut Pellegrini”.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *