Home / Lajme / Maqedoni / Reagojne edhe ISH ushtaret e UCK-se te Brigades 112 Mujadin Aliu

Reagojne edhe ISH ushtaret e UCK-se te Brigades 112 Mujadin Aliu

Ne qoftese qeveria e Maqedonise si dhe krieministri i ashtuquajturi GRUEVSKI nuk marrin masa per terheqjen e ENCIKLOPEDIS…..
I bejm me die shtetit te ashtuquajtures MAQEDONI se shum shpejt do eskaloj situata prej kontrolli, dhe shum shpejt do te kete trazira guerile.
Maqedonia nuk duhet ta haroje vitin 2001 se ate e kemi shum afer ne qofse nuk terhiqen kto keqperdorimet tek shqiptaret.

Ne qoftese qeveria e Maqedonise si dhe krieministri i ashtuquajturi GRUEVSKI nuk marrin masa per terheqjen e ENCIKLOPEDIS…..
I bejm me die shtetit te ashtuquajtures MAQEDONI se shum shpejt do eskaloj situata prej kontrolli, dhe shum shpejt do te kete trazira guerile.
Maqedonia nuk duhet ta haroje vitin 2001 se ate e kemi shum afer ne qofse nuk terhiqen kto keqperdorimet tek shqiptarete si ish ushtar te Ushtris Clirimtare Kombetare jemi te involvuar nga ki rast dhe shumicen e keqperdorimit te shqiptaret.
Apelojm deri te qeveria nese nuk e terheqin enciklopedin ne afat te shkurt do te kete trazira te pakontrolluara.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *