Home / Sport / Zaneti paralajmëron Barcelonën

Zaneti paralajmëron Barcelonën

Një javë para përballjes së Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës, kapiteni i Interit sfidon katalanasit duke thënë se ekipi i tij është i gatshëm të shfaqë fuqinë e vet.

“Ibrahimoviçi vendosi të kalojë te Barcelona dhe gjithçka do të shkojë mirë, ai është një lojtar i mirë. Eto erdhi te ne si një sulmues me cilësi të mëdha dhe ai e ka dëshmuar këtë duke shënuar në ndeshje të rëndësishme,”- deklaroi Havier Zaneti.

“Është gjithmonë e veçantë të luash kundër kampionëve të Evropës (për klube) dhe jam sigurt se do ta japim më të mirën nga vetja që të nxjerrim një rezultat të mirë. Kam besim të madh te lojtarët e ekipit,”- tha kapiteni zikaltër për gazetën italiane “La Repubblica”.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *